Зовнішній жорсткий диск WD 3.5" USB3.0 6Tb My Book Black (WDBBGB0060HBK-EESN)
| Об'єм | 6 Тб |
| Інтерфейс (пропускна спроможність) | USB 3.0 (4800 Мбіт/с)/USB 2.0 (480 Мбіт/с) |
| Форм-фактор | 3,5" |
| Габарити | 49x139,3x170,6 мм |
| Вага | 1 кг |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип накопичувача | Зовнішній |
| В наявності | Так |
| Виробник | WD |
| Тип | Зовнішній жорсткий диск |
| USB 3.x | так |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Ємність накопичувача | 6 Тб |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Модуль пам'яті KINGSTON FURY Beast DDR4 3200MHz 32GB Kit 2x16GB (KF432C16BB1K2/32)
Арт: KF432C16BB1K2/32
Код: 392952
Корпус FRACTAL DESIGN Meshify 2 Compact Light TG Gray (FD-C-MES2C-03)
Арт: FD-C-MES2C-03
Код: 377773
Модуль пам'яті SAMSUNG SO-DIMM DDR4 2666MHz 8GB (M471A1K43CB1-CTD)
Арт: M471A1K43CB1-CTD
Код: 329942
Твердотільний накопичувач SSD 2.5" Crucial BX500 2TB SATA 3D TLC (CT2000BX500SSD1)
Арт: CT2000BX500SSD1
Код: 326525
Рекомендуємо переглянути
Портативний SSD диск GOODRAM Move Ridge 2TB USB3.2 Gen2x2 (SSDR-GMRE-02T-K0)
Арт: SSDR-GMRE-02T-K0
Код: 887998
Портативний SSD диск ADATA SC750 2TB USB3.2 Gen2 Black Titanium (SC750-2000G-CCBK)
Арт: SC750-2000G-CCBK
Код: 874788
Портативний SSD диск KINGSTON XS1000 BoC 2TB USB3.2 Gen2 Black (SXS1000/2000GA)
Арт: SXS1000/2000GA
Код: 854660
Портативний SSD диск KINGSTON XS1000 BoC 2TB USB3.2 Gen2 Red (SXS1000R/2000GA)
Арт: SXS1000R/2000GA
Код: 854659
Портативний SSD диск KINGSTON XS2000 BoC 1TB USB3.2 Gen2x2 Silver (SXS2000/1000GA)
Арт: SXS2000/1000GA
Код: 850717
Портативний жорсткий диск WD My Passport 6TB USB3.2 Sky (WDBR9S0060BBL-WESN)
Арт: WDBR9S0060BBL-WESN
Код: 842230
Портативний жорсткий диск WD My Passport 6TB USB3.2 Red (WDBR9S0060BRD-WESN)
Арт: WDBR9S0060BRD-WESN
Код: 842229
Портативний SSD диск LACIE Mobile Secure 1TB USB3.2 Gen2 (STKH1000800)
Арт: STKH1000800
Код: 834572
Портативний SSD диск APACER AS725 1TB USB3.2 Gen2 (AP1TBAS725B-1)
Арт: AP1TBAS725B-1
Код: 807437
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.