Принтер чеків SPRT POS-88VMF USB, RS232, Ethernet (SP-POS88VMF)
Принтер чеків Syncotek POS 88 V USB (000000026) - найшвидший (250 мм./сек.) і тихий принтер у своїй лінійці, має збільшений ресурс термоголовки та автообрізача. Прекрасно підходить для використання на касових місцях у супермаркетах, кафе, готелях тощо. разом із комп'ютером або спеціалізованими торговими терміналами. Підходить для друку зображень і штрих-кодів.
Особливості принтера Syncotech SP POS88V: нова модель принтерів теплової лінії; компактний, надійний, Розмір ширина: 79,5±0 ,5 мм; висока швидкість друку та низький рівень шуму, 250 мм./сек; простість у використанні; ширина друку: 72мм.
Область застосування чекового принтера POS88V:< /b> ресторани, універсальні магазини, цілодобові магазини, супермаркет, кафе... і т. д. Чековий принтер POS88V USB документів. Застосовується у готельному, ресторанному бізнесі, а також у сфері послуг. Надійний, простий в експлуатації, високошвидкісні пристрої з можливістю друку графічних зображень та штрих-кодів, а також автоматичним обрізанням паперу. .
| Інтерфейси | USB |
| Автообрізка чека | Повна |
| Адаптер / блок живлення | Зовнішній |
| Вага | 1.3 кг (2.6 кг з БП) |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | SPRT |
| Вологість при експлуатації | 85% |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр витратного матеріалу | 80 мм |
| Датчики | Датчик закінчення паперу |
| Джерело живлення | 100 - 240 В |
| Кількість символів в рядку | 42/48 |
| Колір | не задано |
| Максимальна швидкість друку | 250 мм / с |
| Можливість підключення грошового ящика | 1 ящик |
| Операційна система | Win9X |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A,UPC-C,EAN-13,EAN-8,CODE39,ITF,CODEBAR,CODE93,CODE128, 2D:PDF417,QR CODE, DATA matrix |
| Розмір буфера пам'яті | не задано |
| Розмір символу | не задано |
| Розмір шрифту | A: 12 x 24 точок |
| Розміри | 151 х 200 x 140 мм |
| Споживана потужність | 50 Вт |
| Стандарти безпеки | не задано |
| Температура зберігання | Від -20 до +60 ° C |
| Тип | Принтер чеків |
| Тип друку | Термопечать |
| Ширина витратного матеріалу | 80 мм |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.