Принтер етикеток Godex DT4x (6086)
Принтер етикеток Godex DT4x (6086) призначений для друку етикеток та цінників з текстовою та графічною інформацією (включаючи логотипи, різні зображення, штрих-коди тощо) на спеціалізованому термопапері та термоетикетках. Завдяки поєднанню функціональності та компактності, а також простоти експлуатації та надійності в роботі чудово підійде для використання на невеликих складах, магазинах, аптеках та інших сферах обслуговування. Ширина друку Godex DT4 складає 108 мм, що дає можливість друкувати на чеках різної ширини. При цьому забезпечується висока якість друку з роздільною здатністю до 203 dpi. Принтер Godex DT4x (6086) обладнаний двома типами сенсора краю етикетки - на відображення та на просвіт. Комбінація цих сенсорів дозволяє використовувати етикетки з будь-якою щільністю підкладки, а також етикетки із чорною міткою. Положення одного із сенсорів можна регулювати, що особливо корисно при роботі з етикетками неправильної геометрії. Розмір етикеток можна задати в програмі друку або перевести принтер в автосенсорний режим і він сам визначить розмір етикеток, що заправлені в нього.
Принтер етикеток Godex DT4x (6086) легко підключається до комп'ютера і працює з використанням стандартних драйверів Windows. Він підтримує всі версії 1С і дозволяє роздруковувати етикетки та цінники прямо із програми. Також при використанні спеціальних драйверів можлива робота з ОС Linux та її додатками. Принтер Godex DT4x (6086) максимально простий у використанні та обладнаний датчиками, що дозволяють працювати з термочеками будь-якої щільності з будь-яким типом підкладки. Для збільшення функціоналу пристрою до нього можуть бути завантажені додаткові шрифти та символи. У стандартній комплектації принтер має два інтерфейси: USB2.0 та RS232. Можливе встановлення Ethernet. Вісь установки рулонів має спеціальний тримач, що захищає її від втрати. Принтер має можливість кріплення на стіну, наприклад, для друку замовлень на кухні в ресторанних застосуваннях .
| Індикація | 1 індикатор (2 кольори) |
| Інтерфейси | не задано |
| Інтерфейси підключення | RS-232 |
| Автообрізка чека | не задано |
| Адаптер / блок живлення | не задано |
| Вага | 1.5 кг |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | Godex |
| Вологість при експлуатації | 30% - 85% |
| Гарантія | 12 міс. |
| Діаметр витратного матеріалу | не задано |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика етикеток | 25.4 мм, 38.1 мм |
| Діаметр внутрішньої втулки ролика риббона | не задано |
| Датчики | не задано |
| Джерело живлення | 220 В |
| Дозвіл | 203 DPI |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | 127 мм |
| Зовнішній діаметр ролика риббона | не задано |
| Кількість символів в рядку | не задано |
| Колір | Чорний |
| Мінімальна ширина друку | не задано |
| Мінімальна ширина етикетки | 25.4 мм |
| Максимальна довжина друку | 1 727 мм |
| Максимальна довжина ріббона | не задано |
| Максимальна швидкість друку | не задано |
| Максимальна ширина друку | 108 мм |
| Максимальна ширина етикетки | 118 мм |
| Можливість підключення грошового ящика | не задано |
| Операційна система | не задано |
| Опції | Відділювач |
| Підтримка друку штрих-кодів | не задано |
| Пам'ять | 8MB Flash |
| Програмні мови | не задано |
| Процесор | 32-бітний RISC-процесор |
| Розмір буфера пам'яті | не задано |
| Розмір символу | не задано |
| Розмір шрифту | не задано |
| Розміри | 218 х 166 х 168 мм |
| Споживана потужність | не задано |
| Стандарти безпеки | не задано |
| Температура експлуатації | 5 ° С - 40 ° С |
| Температура зберігання | не задано |
| Технологія друку | Термо |
| Тип | Принтер етикеток |
| Тип друку | Чорно-білий |
| Тип риббона | не задано |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.25 мм |
| Управління | не задано |
| Швидкість друку | 102 мм / с |
| Ширина витратного матеріалу | не задано |
| Ширина ріббона | не задано |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.