Калькулятор Brilliant BS-812 (S/B)
Професійний калькулятор Brilliant BS-812 допоможе зробити різні підрахунки, обчислити відсотки, підрахувати підсумкову суму. Має такі функції як: автоматичне вимикання живлення, захист від залипання клавіш. Присутня клавіша знака числа, клавіша операції "підвищення ціни", клавіша видалення останньої цифри, що відображається, перемикач "режим округлення", перемикач "кількість знаків після коми". Похилий дисплей. Особливості: професійний; 12-розрядний; дворівнева пам'ять; клавіша видалення останньої цифри, що відображається; клавіша ''00''; кнопка знака числа; клавіша операції підвищення ціни; пластмасові кнопки; захист від залипання клавіш; акрилове покриття.
| Виробник | Brilliant |
| Тип | Калькулятор |
| В наявності | Так |
| Харчування | Літієва |
| Розміри | 140 x 176 x 46 мм |
| Колір | Сірий |
| Тип | Професійний |
| Розрядність | 12 |
| Тип пам'яті | Дворівнева |
| Клавіші | Клавіша "00" |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.