Акустична система Esperanza EP111 Black
Компанія Esperanza заснована в 1997 році, є польським виробником комп'ютерних аксесуарів у Європі. Товари виробника відповідають європейським стандартам якості і при цьому доступні за ціною. Сьогодні Esperanza - один з найбільш відомих брендів, що продаються далеко за межами Європи. Високоякісні стереоколонки Esperanza EP111 Black для ноутбуків і настільних комп'ютерів. Вони забезпечують чітку та природну якість звуку. Елегантний дизайн робить їх добре підходящими для вашого столу з РК-монітором та іншими аксесуарами. Вони добре працюють із усіма комп'ютерами з аудіо-виходами. Вони оснащені вбудованим регулятором гучності та вихід на навушники. Високоякісні матеріали, що використовуються для їх виготовлення, служать для захисту від статичної електрики та електромагнітних перешкод. Основні характеристики: Формат акустики: стерео 2.0 - Потужність: 2 х 2 Вт
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | ESPERANZA |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 4 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Потужність сателітів (Вт) | 4 |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.