Кулер для корпуса Xilence XF037
Xilence Technology Co., німецько-китайська компанія, заснована в 2003 році і є визнаним експертом у галузі систем охолодження та зниження шуму персональних ПК та ноутбуків. Основна продукція - блоки живлення та системи охолодження настільних ПК, процесора, жорстких дисків, графічних карт та модулів пам'яті. Розробники та інженери Xilence прагнуть зробити комп'ютери можливо більш тихими та енергоефективними, незважаючи на збільшення обчислювальної потужності та графічної продуктивності. роботою та відмінним співвідношенням ціна/продуктивність. Вентилятори оснащені високоякісним гідродинамічним підшипником і доступні в 3-х різних розмірах. потоку повітря оптимізовані лопаті .
| Рівень шуму | 17dB |
| Напруга живлення вентиляторів | 12 В |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1800RPM |
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 80 мм |
| Повітрянний струм | 19.6 CFM |
| Розмір | 80 х 80 х 25 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Xilence |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 80 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 1800 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 17 |
| Розміри, мм | 80 х 80 х 25 мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.