Повітряне охолодження для корпусу NZXT (RF-AR120-C1)
Вентилятор NZXT Aer RGB створений для роботи в поєднанні з контролером HUE+ та забезпечує оптимальну циркуляцію повітря, а також різні варіанти підсвічування. На кожному каналі від контролера HUE+ можна згрупувати та послідовно з'єднати до п'яти вентиляторів для створення особливих режимів підсвічування. Вибирайте та легко змінюйте більше 10 режимів підсвічування за допомогою програми CAM. Вентилятор Aer RGB оснащений динамічними рідинними підшипниками та лопатями з вінглетами, що забезпечують підвищену продуктивність та знижують рівень шуму. .
| Кількість вентиляторів | 2 |
| Діаметр вентиляторів | 120 мм |
| Розмір | 120 х 120 х 26 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Рівень шуму | 33dB |
| Колір підсвічування | Різні варіанти |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | NZXT |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 120 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 500 - 1500 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 33 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.