Акустична система Omega OG-15 6W blue USB (OG15BL)
Метою американської компанії Omega Speaker Systems є розробка та виробництво акустики, яка відтворює музику точно за задумом автора.
В акустичних системах Omega застосовані прості оригінальні рішення. Всі діафрагми гучномовців виготовлені з волокон конопель, і мають деякі переваги в порівнянні з паперовими діафрагмами.
Висока чутливість, знижені вимоги до потужності підсилювача, що добре для однотактних лампових підсилювачів, відсутність кросовера, детальність, швидкість, динаміка – все це разом приведе до повної залучення до музики. Ось так працює ця акустика.
Omega також має діапазон прийнятних цін і безліч варіантів обробки корпусів.
Для утримання прийнятної ціни, всі корпуси акустичних систем виробляються на своїй фабриці.
Всі вироби зроблені лише на Omega Speaker Systems у США вручну, і 10 років гарантії – підтвердження нашої майстерності.
Акустична система OMEGA 2.0 OG-15 6W USB - це компактні стерео-колонки з вбудованим підсилювачем.
Вони забезпечують гарну якість звуку та відмінне значення у компактній формі. Затяті мандрівники знають, що найкращий спосіб прикрасити подорож - послухати улюблену музику.
Бодре та якісне музичне звучання здатне підняти настрій чи змусити випробувати приплив нових сил у поході та під час привалу.
Музика стане приводом для цікавого знайомства з таким же любителем послухати гарну мелодію.
Дослідні меломани, які розуміються на гарному звучанні, ретельно обирають «дорожню» акустику, беручи до уваги всі її переваги.
Особливості:
- Формат акустики: 2.0;
Загальна вихідна потужність колонок, RMS: 6 Вт;
- Частотний діапазон: 60 Гц - 20 кГц;
Матеріал корпусу: пластик; чорний колір .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Omega |
| Тип | Колонки |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Синій |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.