Titan Thermal Grease for Coolers 1.5g Titan TTG-G30015 Nano Grease Thermal Grease
| Full description: | |
| Manufacturer | TITAN |
| Model | TTG-G30015 |
| Description | Thermal paste in syringe. |
| Thermal conductivity | 4.5 W / m * K |
| Thermal resistance | < td> 0.0001323 ° C & middot; m2 / W|
| Package dimensions | 15 x 6.1 x 2 cm |
| Gross weight | 0.016 kg |
| В наявності | Так |
| Main characteristics | |
| Type of | Thermal paste |
| Manufacturer | Titan |
| Purpose | For the processor |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | |
| Warranty | Not |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.
With this product also bought
Бездротовий адаптер Asus PCE-BE6500 (90IG09G0-MO0B00) (WiFi7, BE6500, Tri-band, Bluetooth 5.4, WPA3
Art: PCE-BE6500
ID: 807093
Напольна тумба під телевізор з роликами Gembird TVS-100F-01 Gembird TVS-100F-01
Art: TVS-100F-01
ID: 781216
ДБЖ FSP iFP-2000, 2000VA,1200W,SCHUKO*2+IEC*2,12V/9AH*2,LCD VERSION,230V,CE,EAC (PPF12A1607)
Art: PPF12A1607
ID: 767652
Знищувач документів HP OneShred 8CC, Black, A4, 80g х 8 листів, 5*18, 15 л (2826) (2826)
Art: 2826
ID: 763223
Multimedia cable HDMI to HDMI 10.0m V2.1 48Gbps 8K60Hz/4K120Hz Atcom (88810)
Art: 88810
ID: 713410
See also
Thermal conductive paste HY-510 1g, syringe, Gray, >1.93W/m-K, <0.225C-in2/W, -30~300, OEM (HY-510 1g )
Art: HY-510 1г
ID: 378080
Thermal paste 0.5g Halnziye HY-510, syringe, Gray (HY-510 0.5g )
Art: HY-510 0,5г
ID: 375222
Thermal paste 0.5g Halnziye HY-410, syringe, white, >0.925W/m-K, <0.262C-in2/W (HY-410 0.5g syringe )
Art: HY-410 0,5г шприц
ID: 375219
Shipping
Shipping options:
Payment
Payment options:
Warranty, Exchange/Refund
Warranty service is provided by the manufacturer, its period is specified in the coupon and on the website. The warranty period depends directly on the manufacturer and is valid for the entire time. They are denied warranty service only if the goods were damaged or a breakdown occurred due to the user's fault.
If the warranty card does not come bundled with instructions, the store issues it. Representative offices of manufacturers in Ukraine assume responsibility for warranty service.
At the end of the warranty period, experts at the exe.ua service center are ready to help with the repair and maintenance of any equipment.
According to the law, the buyer has the right to return the product without giving a reason within 14 days, but in this case it should not be used, all documents and packaging to it are saved. Kievans will be able to arrive at the address. Riga 8A, BC "Fargo", of. 106 Monday through Friday. Opening hours from 12:00 to 18:00. You should have a purchase check and an ID with you. For residents of other cities it is possible to exchange, service and return by sending to the "New Mail" in the package must attach a scan copy of the warranty card.