Акустична система Microlab B-16 Black
Широкосмуговий мембранний динамік та технологічний дизайн у глянсовому пластику – головні відмінні риси даної акустичної системи.
Компактні розміри системи Microlab B16 дозволяють використовувати систему не тільки на невеликому комп'ютерному столі, але й брати з собою в дорогу для швидкого підключення до ноутбука. Для стійкості та зниження вібрації в нижній частині корпусу є невеликі прогумовані вставки.
Незважаючи на свій розмір, звучання цих колонок гучне та збалансоване. Регулятор гучності розташований у верхній частині корпусу активної колонки, що робить керування пристроєм більш комфортним. .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Microlab |
| Тип | Акустична система |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 5 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вага упаковки | 0.48 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.