Денежный ящик ІКС C4646A Black, 24V (C4646A BLACK 24V) C4646A Black, 24V (C4646A BLACK 24V)
Жоден із магазинів зараз не обходиться без грошової скриньки.
Він допомагає тримати готівку в порядку та безпеці.
Компанія «ІКС-Маркет» пропонує широкий вибір касових скриньок різних розмірів та форм.
Виготовлені з високоякісної сталі, ящики від виробника ІКС-Маркет для грошей надійно зберігають свій вміст завдяки міцним стінкам та замку.
Грошовий ящик C4646A Black, 24V виготовлений зі сталі, має пластикову внутрішню обробку.
Знімна монетниця та відділення для купюр виконані з пластику ABS, мають 5 відділень для монет та 5 – для купюр з регульованими розмірами.
Грошова скринька C4646A має замок на три положення ключа – закрито, відкриття по команді від інтерфейсу RJ12 (фіскальний реєстратор, принтер, каса), відкриття вручну.
Особливості:
- сталевий корпус,
- Напруга відчиняючого імпульсу 24 В,
- Надійний механізм на шарикопідшипниках,
- 3-х позиційний замок.
Вирішивши купити металеву скриньку грошову, ви отримаєте функціональне та надійне в експлуатації обладнання для оснащення робочого місця людини, відповідальної за фінансовий потік на підприємстві.
| Тип | Грошовий ящик |
| В наявності | Так |
| Виробник | ИКС-Маркет |
| Кількість додаткових відділень | 1 |
| Кількість відділень для банкнот | 5 (регульовані) |
| Кількість відділень для монет | 5 |
| Властивості замку | Трьохпозиційний замок |
| Напруга спрацьовування соленоїда | 24 В |
| Корпус | Сталь |
| Розміри | 460 х 465 х 100 мм |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.