Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2955FWD-IS (1.05)
Камера відеоспостереження HikVision DS-2CD2955FWD-IS (1.05)
Мережева відеокамера Hikvision DS-2CD2955FWD-IS (1.05 мм) з підтримкою системи шифрування HIKSSL. Пристрій виділяється наявністю ширококутного об'єктиву типу "риб'яче око" і може з високою ефективністю використовуватися для панорамної відеозйомки з цифровим масштабуванням. У вашому розпорядженні величезний набір функцій автоматичного коригування зображення, які зроблять вашу систему спостереження максимально ефективною. здатністю 2560 х 1920 при 25 к/с. Є підтримка установки накопичувача Micro-SD на 128 Гб і роботи з мережевим сховищем для запису відео без використання реєстратора. Додатково варто відзначити звуковий вхід/вихід, роз'єм для датчиків тривоги, а також вбудоване IR-підсвічування до 8 метрів, яке дозволить вести зйомку в повній темряві. Віддалений мобільний моніторинг здійснюється через програмне забезпечення Hik-Connect.
| В наявності | Так |
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 1,05 мм |
| Формат матриці | 1/2.5" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 8 м |
| Захист | ні |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.