Екран настінний ручний 120 "(4: 3) 182,40Х243,8, M120XWV2,, Доп. обладнання. для проекторів
Обладнаний подвійним настінним і стельових кріпленням. Відмінна видимість з будь-якого кута перегляду (кут огляду 160) .Чёрная зворотний бік матеріалу запобігає проникненню світла. Стандартні Чотиристоронні чорні маскувальні кромки. Екран виготовлений з матеріалу MaxWhite - довговічного, захищений від швидкого займання.
| формат екрану | 4: 3 |
| діагональ | від 100 "до 150" |
| Діагональ проекційного екрану | 120 " |
| матеріал | MaxWhite |
| колір | white |
| пульт ДУ | немає |
| Обсяг | 52920 куб. см. |
| вага | 11940 грам |
| довжина | 2700 мм |
| Ширина | 140 мм |
| Висота | 140 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.