Камера відеоспостереження Hikvision DS-2CD2D21G0/M-D/NF (2.8) (DS-2CD2D21G0/M-D/NF(2.8 мм) ))
IP відеокамера DS-2CD2D21G0/M-D/NF 2.8 мм від Hikvision квадратного вигляду з набором функціоналу сприяє стійкому відеоспостереженню на об'єктах, що охороняються. Створюється відео в 2 Mp найбільшій роздільній здатності 1/2.7'' сенсором Progressive Scan CMOS і об'єктивом з незмінним фокусуванням 2.8 мм і сектором огляду 114°. при разрешающей способности в главном потоке 1920x1080, 1280x960 или 1280x720 и второстепенном потоке 704x576, 640x480 или 352x288 и при скорости 1 к/с в третьем потоке 1920x1080, 1280x960, 1280x720, 704x576, 640x480 в формате кодирования H.265+, H.265, H.264+, H.264 або MJPEG на жорсткий диск відеореєстратора.
Стійке сканування вночі доби забезпечує електронний режим «день/ніч». Обробка відео виконується завдяки наявності різноманітних функцій, зокрема відеоаналітика. Здійснюється Ethernet комутація за допомогою інтерфейсу RJ45 (10M/100M).
| Виробник | Hikvision |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Кубічна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | ні |
| Захист | ні |
| Мікрофон | ні |
| Матеріал корпусу | Алюмінієвий сплав |
| Колір | Чорний |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.