Монітор PHILIPS E-Line 325E1C/00 (3
Модель: E-Line 325E1C/00
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: антибликова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 70...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort, 1 × HDMI, 1 × VGA
Аудіороз'єм: вихід
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 47 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 709 × 425 × 88 мм
Розміри (з підставкою): 709 × 523 × 281 мм
Вага (без підставки): 6.52 кг Вага (з підставкою): 7.34 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 31.5"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: VA
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: антибликова
Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 3000 :1
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 70...115 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort, 1 × HDMI, 1 × VGA
Аудіороз'єм: вихід
Кут нахилу: -5...20 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 47 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт Розміри (без підставки): 709 × 425 × 88 мм
Розміри (з підставкою): 709 × 523 × 281 мм
Вага (без підставки): 6.52 кг Вага (з підставкою): 7.34 кг Колір рамки: чорний
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x 3.5mm Mini-Jack |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Curved screen |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Brightness | 250 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Low Blue Light, Flicker Free, SmartImage, SmartContrast |
| Update frequency | 75 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| В наявності | Так |
| Modification | 325E1C/00 |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Philips |
| HDMI | Yes |
| VGA | Yes |
| DVI | Not |
| DisplayPort | Yes |
| Webcam | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Colour | The black |
| For gamers | Not |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 31.5 |
| Screen resolution | 2560x1440 |
| Matrix type | VA |
| 3D support | Not |
| Backlight | WLED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.