Камера відеоспостереження Dahua DH-IPC-EW5541P-AS (1.4)
1 / 2.7” 5Megapixel progressive CMOS, H.265 / H.264, макс 25fps - 5Mп (2592×1944), Режим множинного деварпу, Day / Night (ICR), 3DNR, AWB, AGC, BLC, Smart-детек , дальність ІЧ 10м, Micro SD до 256 Гб, аудіо 1вх/1вих, тривога 1вх/1вих, DC12V/PoE, 44.6 х Ф126 мм, 299 г. Матриця 1/2.7” 5Megapixel progressive scan. роздільна здатність 2592x1944
Мін. чутливість 0.006Lux/F2.0 (Колір,1/3s,30IRE), 0.02Люкс/F2.0 (Колір,1/30s,30IRE), 0Люкс/F2.0 (IR вкл)
Швидкість затвора 1/3 с – 1 / 100,000 с
Режим день / ніч Авто (ICR) / Колір / Ч / Б
Тип підсвічування ІЧ
Управління підсвічуванням Авто / вручну
Кількість діодів 3
Дальність підсвічування До 10м
Тип об'єктива Риб'яче око
Фокусна відстань 1.4 мм
Кріплення об'єктиву Фіксована техніка Апертура F2.0
Кути огляду Г: 180°, В: 180°
Відео компресія H.265 / H.264 / H.264H / MJPEG(дод. потік)
Кількість потоків 3 потоки
Підтримка дозволів 5M(2582x1944) / 3M(2048x1536) / UXGA(1600x1200) / 1.3M(02100 ) / 720P(1280x720) / D1(704x576 / VGA(640x480) / CIF(352x288)
Частота кадрів (головний потік) 5M(1~25к / с)
Частота кадрів (дод. потік) D1(1 ~ 25 / 30к / с)
Частота кадрів (доп2. потік) D1(1 ~ 10 / 17к / с)
Відео бітрейт H.265: 3Kbps~ 8192Kbps, H.264: 3Kbps~ 8192Kbps
Регулювання посилено ия (AGC) Підтримує
Придушення шуму (DNR ) 3D DNR
Баланс білого Авто / природний / вуличний ліхтар / зовнішній / ручний BLC Підтримує
HLC Підтримує
WDR 120dB
Аудіо компресія G.711a / G.711Mu / PCM
Ethernet RJ-45 (100 / 1000Base-T)
HTTP, TCP, ARP, RTSP, RTP, UDP, RTCP, SMTP, FTP, DHCP, DNS, DDNS, PPPoE, IPv4/v6, SNMP, QoS, UPnP, NTP, RTMP
Сумісність ONVIF, CGI, API
Метод зберігання NAS, Локальний ПК, Micro SD карта до 256 Гб
Підтримка браузерів IE, Chrome , Firefox, Safari
Програмне забезпечення Smart PSS, DSS, DMSS
Мобільні платформи IOS, Android
Користувачі / рівні 20 користувачів
1 / 1 вх. / вих., 1 вбудований мікрофон
Інтерфейси тривоги 1/1 вх. / вих
Мережеві інтерфейси 1 - RJ-45 (100 / 1000Base-T)
Локальне сховище Micro SD карта до 256ГБ
Перетин лінії Підтримує
Вторгнення в область Підтримує
Підрахунок об'єктів Підтримує
> Скупчення людей Підтримує
Живлення DC12V
PoE PoE (802.3af)
Потужність споживання <7.3W
Робоча температура -10° C ~ +50° C
Вологість <95%
Розміри Φ126.2мм x 44.6мм
Вага 299г
Матеріал Метал + пластик
Строк гарантії 24 міс .
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 5 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 1.4 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 10 м |
| Захист | IP20 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.