Камера відеоспостереження TP-Link TAPO-C310 (Tapo C310)
Tapo C310 — вулична Wi-Fi камера.
- Кристально чисте зображення завдяки роздільній здатності 3 МП.
- Дротове або бездротове підключення: кабелем Ethernet або Wi-Fi.
- Нічне бачення: видимість до 30 метрів навіть у повній темряві.
- Push-повідомлення на смартфон при виявленні руху.< /li>
- Сигналізація: світлові та звукові ефекти для відлякування непроханих гостей.
- Двосторонній аудіозв'язок: зв'язок через вбудований мікрофон та динамік.
- Локальне сховище дозволить зберігати відео на карті MicroSD ємністю до 128 ГБ.
- Голосове управління: працює з Google Асистентом.
Push-сповіщення при виявленні руху
Отримання повідомлень на смартфон при виявленні руху дозволить тримати ваш будинок під захистом.
Висока роздільна здатність 3 Мп
Завдяки роздільній здатності 3 МП зображення Tapo C310 вражає чіткістю і дозволяє розглянути найдрібніші деталі.
Дротове або Wi-Fi підключення
Декілька варіантів встановлення завдяки можливості підключити камеру по кабелю Ethernet або по Wi‑Fi.
Всепогодний корпус класу IP66
Tapo C310 відмінно працюватиме навіть у суворих погодних умовах.
Двосторонній аудіозв'язок
Двосторонній аудіозв'язок дозволить спілкуватися з кур'єрами та іншими гостями звідки завгодно.< /p>
Надійне та зручне локальне сховище
Відеозаписи 3 МП зберігаються безпосередньо на локальну карту MicroSD.
Чітке нічне бачення
Видимість на відстані до 30 метрів навіть у непроглядній темряві.
Автоматична сигналізація
Автоматична світлова та звукова сигналізація для відлякування непроханих гостей при виявленні руху.
Програма Tapo
Налаштування, а також онлайн-перегляд, відтворення та збереження кліпів — все в одній програмі .
| В наявності | Так |
| Виробник | TP-Link |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 3 Мп |
| Тип корпусу | Циліндрична |
| Тип підключення | Дротове , WiFi |
| Фокусна відстань | 3,89 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.