Монітор DELL UltraSharp U2722D (210-AYUK)
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...83 кГц
Частота вертикального розгорнення: 56...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100 %
DCI-P3: 85 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...21 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (макс.): 63 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 12 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри: 537.6 × 364 × 179.6 мм
Вага: 3.52 кг
Колір рамки: чорний
Максимальна роздільна здатність: 1920 × 1080
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 5 мс
Поверхня екрану: матова
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Частота горизонтального розгорнення: 30...83 кГц
Частота вертикального розгорнення: 56...76 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 16.7 млн
sRGB: 100 %
DCI-P3: 85 %
Відеороз'єми: 1 × DisplayPort (вхід)
1 × DisplayPort (вихід)
1 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 3 × USB 3.2
1 × USB-C 3.1
Ергономіка: регулювання по висоті
орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
Кут нахилу: -5...21 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (макс.): 63 Вт
Енергоспоживання (стандарт): 12 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт
Розміри: 537.6 × 364 × 179.6 мм
Вага: 3.52 кг
Колір рамки: чорний
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Для фотографа/дизайнера |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 350 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Low Blue Light, Flicker Free, Picture-By-Picture, Picture-In-Picture |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| В наявності | Так |
| Модифікація | 210-AYUK |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Dell |
| HDMI | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Гарантія | 36 міс. |
| Колір | Сріблястий |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.