Проекційний екран Elite Screens 99 "177,8Х177,8 (M99UWS1)
Екран ідеально підходить як для домашнього користування так і для конференц залів. Обладнаний подвійним настінним і стельових кріпленням. Відмінна видимість з будь-якого кута перегляду (кут огляду 160) .Чёрная зворотний бік матеріалу запобігає проникненню світла. Стандартні Чотиристоронні чорні маскувальні кромки. Екран виготовлений з матеріалу MaxWhite - довговічного, захищений від швидкого займання.
| формат екрану | 1: 1 |
| діагональ | від 60 "до 100" |
| Діагональ проекційного екрану | 99 " |
| матеріал | MaxWhite |
| колір | black |
| пульт ДУ | немає |
| Обсяг | 37310 куб. см. |
| вага | 8700 грам |
| довжина | 2050 мм |
| Ширина | 130 мм |
| Висота | 140 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Elite Screens |
| Тип | Проекційний екран |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.