Монітор AOC U27P2CA
Модель: U27P2CA
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 28 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 613.6 × 369.5 × 51.1 мм
Розміри: 613.6 × 394.5...544.5 × 200.1 мм
Вага: 7.1 кг
Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 27"
Максимальна роздільна здатність: 3840 × 2160
Співвідношення сторін: 16:9
Тип матриці: IPS
Час відгуку: 4 мс
Поверхня екрану: матова
Тип підсвічування: WLED
Яскравість дисплея: 350 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Частота оновлення: 60 Гц
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Максимальна кількість кольорів: 1.07 млрд.
Відеороз'єми: 1 x DisplayPort
1 × DisplayPort USB-C
2 x HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.2
Вбудовані колонки: 2 × 2 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA): 100 × 100 мм
Енергоспоживання (стандарт): 28 Вт
Енергоспоживання (очікування): 0.5 Вт
Розміри (без підставки): 613.6 × 369.5 × 51.1 мм
Розміри: 613.6 × 394.5...544.5 × 200.1 мм
Вага: 7.1 кг
Колір рамки: чорний
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х 3.5мм Mini-Jack |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Безрамковий |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 350 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | Flicker Free |
| Частота поновлення | 60 Гц |
| Модифікація | U27P2CA |
| Тип | Монітор |
| Виробник | AOC |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 27 |
| Роздільна здатність екрану | 3840x2160 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 27-28" |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.