IP-камера EZVIZ C3X (CS-CV310-C0-6B22WFR (2.8)) (CS-CV310-C0 (6B22WFR) (2.8 мм) ))
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлочутливість: 0.0001 люкс Тип об'єктива: монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила: F1.6 Кут огляду по горизонталі: 105 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265
H.264
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
Інтерфейс: Wi -Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: вбудована
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: D C 12V Макс. споживана потужність: 12 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 150% × 72 × 72 мм
Вага: 425 г
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.7"
Світлочутливість: 0.0001 люкс Тип об'єктива: монофокальний Фокусна відстань: 2.8 мм Світлосила: F1.6 Кут огляду по горизонталі: 105 °
Підсвічування: IR
Приблизна робоча дальність підсвічування: 30 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265
H.264
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
Інтерфейс: Wi -Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: вбудований динамік
Сирена: вбудована
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Живлення: D C 12V Макс. споживана потужність: 12 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -30...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 150% × 72 × 72 мм
Вага: 425 г
| В наявності | Так |
| Виробник | Ezviz |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове , WiFi |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.7" |
| PoE | ні |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.