Акустична система Kisonli K200/23411 Silver
Портативні комп`ютерні колонки Kisonli K200 - відмінне рішення для кожного, кому важливо заощадити робочий простір.
отримавши якісний та чистий звук. Ця стильна модель стереоколонок з відмінно підходить як для прослуховування музики,
і для перегляду фільмів. Характеристики:
Тип: Комп`ютерні колонки
Діапазон частот: 20 - 20000 Гц
Номінальна потужність: 3Вт*2
SNR: 58 дБ
Опір: 4 Ом
Інтерфейси: USB, audio 3.5
Особливості: Регулювання гучності на кабелі
Матеріал: Пластик
| Производитель | KISONLI |
| Страна производитель | Китай |
| Гарантийный срок ,мес. | 6 |
| Состояние | Новое |
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Тип | Акустична система |
| Виробник | Kisonli |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Колір | Срібло |
| Харчування | Від USB |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.