Акустична система Kisonli K500/23410 Black
Характеристики:
Тип: Колонки
Країна виробник: Китай
Бренд товару: Kisonli
Кількість динаміків: 2
Діапазон частот: 20 – 20000 Гц
Інтерфейси: USB, audio 3.5
Матеріал: Пластик
Потужність: 3.5W
Особливості: Регулювання гучності
Тип: Колонки
Країна виробник: Китай
Бренд товару: Kisonli
Кількість динаміків: 2
Діапазон частот: 20 – 20000 Гц
Інтерфейси: USB, audio 3.5
Матеріал: Пластик
Потужність: 3.5W
Особливості: Регулювання гучності
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Kisonli |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.