Акустична система Jedel S-527
Формат: 2.0
Загальна вихідна потужність (RMS): 6 Вт
Імпеданс: 4 Ом
Співвідношення сигнал/шум: 88 дБ< Підсилювач: вбудований
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Додаткова функціональність: підсвічування
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: USB
Колір: чорний
Загальна вихідна потужність (RMS): 6 Вт
Імпеданс: 4 Ом
Співвідношення сигнал/шум: 88 дБ< Підсилювач: вбудований
Інтерфейси підключення: mini-jack 3.5 мм
Додаткова функціональність: підсвічування
Матеріал корпусу: пластик
Живлення: USB
Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Jedel |
| Тип | Акустична система |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Від USB |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.