IP-камера DAHUA DH-IPC-HFW3841E-S-S2 (2.8) (DH-IPC-HFW3841E-S-S2 2.8mm)
Застосування: внутрішнє
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 3840 × 2160 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 MJPEG MBREG > Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Світлочутливість: 0.0007 люкс
Підсвічування , до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.2 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 192.7 × 70.5 × 66.4 мм
Вага:&590 г
зовнішнє
Форм-фактор: спрямована (Bullet)
Роздільна здатність: 8 Мп
Розмір матриці: 1 /2.8"
Роздільна здатність відео: 3840 × 2160 @25 к/сек.
Формат стиснення: H.265+ H.265 H.264 H.264 H.264 MJPEG MBREG > Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 107 °
Кут огляду по вертикалі: 56 °
Кут панорамування: 360 °
Кут нахилу: 0...90 °
Світлочутливість: 0.0007 люкс
Підсвічування , до: 30 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології поліпшення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
зміна рівня гучності
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Макс. споживана потужність: 7.2 Вт Стандарт захисту: IP67 Діапазон робочих температур: -40...60 °C Макс. робоча вологість: 95% Колір: білий Розміри: 192.7 × 70.5 × 66.4 мм
Вага:&590 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 8 Мп |
| Тип корпусу | Спрямована |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 2,8 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 30 м |
| Захист | IP67 |
| Мікрофон | Є |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.