IP camera IMOU Ranger 2C (IPC-TA22CP-G)
Застосування: внутрішнє
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920 times 1080 @ 25 к/сек.
Формат стиснення: H.265 H.264 Тип об'єктиву: монофокальний Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 93 °
Кут огляду по вертикалі: 48 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу : -5...80 °
Підсвічування, до: 10 м
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Wi- Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху Виявлення людей Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: nbsp ;вбудований динамік
Сирена: Вбудована
Харчування: DC 5V/1A Макс. споживана потужність: 3.5 Вт
Стандарт захисту: IP22
Діапазон робочих температур:-10...45 °C
Колір: білий
: 106.1 × 77.4 × 77.4 мм
Вага: 219 г
Форм-фактор: домашня
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920 times 1080 @ 25 к/сек.
Формат стиснення: H.265 H.264 Тип об'єктиву: монофокальний Фокусна відстань: 3.6 мм
Кут огляду по горизонталі: 93 °
Кут огляду по вертикалі: 48 °
Кут панорамування: 355 °
Кут нахилу : -5...80 °
Підсвічування, до: 10 м
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Wi- Fi
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху Виявлення людей Аудіовхід: вбудований мікрофон Аудіовиход: nbsp ;вбудований динамік
Сирена: Вбудована
Харчування: DC 5V/1A Макс. споживана потужність: 3.5 Вт
Стандарт захисту: IP22
Діапазон робочих температур:-10...45 °C
Колір: білий
: 106.1 × 77.4 × 77.4 мм
Вага: 219 г
| В наявності | Так |
| Manufacturer | imou |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 2 Mp |
| Type of shell | HOME |
| Connection type | Wireless |
| Focal length | 3.6 mm |
| Matrix Format | 1/2.8" |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 10 m |
| Protection | IP22 |
| Microphone | There is |
| Colour | White |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.