IP camera for installation in the wild HIKVISION DS-2XS6F45G0-IC2/4G + 2 Batteries Camo
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: фотопастка
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688×1520, 1920×1080, 1280×720@12.5 к/с
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 102°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Кут огляду по діагоналі: 122°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 15 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
4G
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід та вихід з регіону
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: 5хAA (до 30 днів)
Макс. споживана потужність: 1.5 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -10...60 °C
Колір: камуфляж
Розміри: 220×240×260 мм
Вага: 610 г
Форм-фактор: фотопастка
Роздільна здатність: 4 Мп
Розмір матриці: 1/3"
Роздільна здатність відео: 2688×1520, 1920×1080, 1280×720@12.5 к/с
Формат стиску: H.265
H.264
Тип об'єктива: монофокальний
Фокусна відстань: 2.8 мм
Світлосила: F1.4
Кут огляду по горизонталі: 102°
Кут огляду по вертикалі: 55°
Кут огляду по діагоналі: 122°
Світлочутливість: 0.005 люкс
Підсвічування, до: 15 м
Апаратний динамічний діапазон (WDR): 120 дБ
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Інтерфейс: Fast Ethernet
4G
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення осіб
перетин лінії
вторгнення в периметр
вхід та вихід з регіону
Аудіовхід: вбудований мікрофон
Сирена: відсутня
Живлення: 5хAA (до 30 днів)
Макс. споживана потужність: 1.5 Вт
Стандарт захисту: IP66
Діапазон робочих температур: -10...60 °C
Колір: камуфляж
Розміри: 220×240×260 мм
Вага: 610 г
| Manufacturer | Hikvision |
| Camera type | IP camera |
| Resolution | 4 Mp |
| Type of shell | Camera trap |
| Connection type | 4G |
| Focal length | 2.8mm |
| Matrix Format | 1/3“ |
| PoE | No |
| Infrared illumination range | 15 m |
| Protection | IP66 |
| Microphone | There is |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.