Акустична система Defender G36 5Вт FM/microSD/USB Black (65036)
Bluetooth 5.0
Новий стандарт збільшує швидкість передачі даних у 2 рази, радіус дії в 4 рази, а енергоємність цього процесу суттєво нижча, ніж попередні версії модулів бездротового зв'язку.
True Wireless Stereo (TWS ) – можливість поєднання двох окремих колонок по Bluetooth в акустичну 2.0 систему.
Вбудований MP3-плеєр
Використовуйте як джерело USB флеш-накопичувач, карту пам'яті SD або micro SD.
Підтримка USB-накопичувачів і MicroSD-карт
Вбудований FM-приймач
Вбудований тюнер перетворює колонку на повноцінний радіоприймач. Ви завжди зможете послухати ваші улюблені радіо або музику.
AUX аудіовхід
За допомогою AUX-входу та кабелю 3,5-мм джек – 3,5-мм джек колонки можна підключити до комп'ютера (плеєру, мобільного телефону) і використовувати як потужний динамік.
Функція Hands free
Відповідайте на дзвінки та розмовляйте, не підходячи до телефону. Вбудований мікрофон дозволяє спілкуватися через колонку – так, ніби ви розмовляєте телефоном у режимі гучного зв'язку .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Defender |
| Тип | Акустична система |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 5 Вт |
| Звукова система | Моно |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | USB |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Акумулятор |
| Інтерфейси | Bluetooth/jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | Картрідер |
| Кількість каналів | 1.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | Є |
| Тип дисплея | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Кількість каналів | 1.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.