IP-камера Starlight DAHUA DH-SD22204DB-GNY-W
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6...3.0
Кут огляду по горизонталі: 99.1°
Кут огляду по вертикалі: 53.4 °
Кут огляду по діагоналі: 117°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
залишений об'єкт
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Оперативна пам'ять: 256 МБ
Flash-пам'ять: 128 МБ
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 122×89 мм
Вага: 500 г
Форм-фактор: купольна (Dome)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Роздільна здатність відео: 1920×1080 @25/30 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Тип об'єктива: варіофокальний
Фокусна відстань: 2.8...12 мм
Світлосила: F1.6...3.0
Кут огляду по горизонталі: 99.1°
Кут огляду по вертикалі: 53.4 °
Кут огляду по діагоналі: 117°
Кут панорамування: 355°
Кут нахилу: 0...90°
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Технології покращення зображення: 3D NR (3D придушення шумів)
DWDR (програмний динамічний діапазон)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 512 ГБ
Інтерфейс: Wi-Fi
Fast Ethernet
Wi-Fi: 802.11n (2.4 ГГц)
Відеоаналітика: детектор руху
виявлення людей
виявлення осіб
залишений об'єкт
перетин лінії
вторгнення в периметр
Аудіовхід: відсутній
Сирена: відсутня
Живлення: DC 12V, PoE (802.3af)
Стандарт захисту: IP66
Антивандальний захист: IK10
Оперативна пам'ять: 256 МБ
Flash-пам'ять: 128 МБ
Діапазон робочих температур: -30 ... 60 ° C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: 122×89 мм
Вага: 500 г
| В наявності | Так |
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове , WiFi |
| Фокусна відстань | 2.8 – 12 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Захист | IP66 |
| Мікрофон | ні |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.