Монітор Terra 2227W (3030199)
Дисплей: 21,45";VA;1920x1080 ;16:9Частота оновлення: 75 ГцМаксимальна яскравість: 250 кд/м2Регулювання по висоті (мм): +(120)Відеоінтерфейси :HDMI;DisplayPort;
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Антивідблиску |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | не задано |
| Тип монітора | не задано |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Вбудовані колонки | ні |
| Модифікація | 2227W |
| Тип | Монітор |
| Виробник | TERRA |
| HDMI | так |
| DVI | ні |
| DisplayPort | так |
| DisplayPort USB-C | ні |
| VGA | ні |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 240 міс . |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 21,45 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1080 |
| Тип матриці | VA |
| Підтримка 3D | ні |
| Підсвічування | ні |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.