Комп'ютер персональний 2E Decimal Intel i5-13600KF, 16Gb, F1TB, NVD3070-8, B660, G2057W, (2E-10039)
| Код Товару | 2E-10039 |
|---|---|
| Назва | Комп’ютер персональний 2E Decimal Intel i5-13600KF, 16Gb, F1TB, NVD3070-8, B660, G2057W, 700W, FreeDos, білий |
| Процесор (модель) | Intel® Core™ i5-13600KF |
| Чипсет | Intel® B660 |
| Оперативна пам"ять (об"єм, тип, тактова частота) | 16GB DDR4-3200 Gaming |
| Перший диск | SSD 1 Tb NVMe |
| Другий диск | no |
| Відеокарта | GeForce RTX3070 8GB |
| Оптичний привід | no |
| Корпус | 2E Gaming TURBO (G2057W) |
| Блок живлення | 700W 80+ Bronze |
| Гарантія, міс | 36 |
| Операційна система | Dos |
| Система охолодження | CNPS10X PERFORMA WHITE |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | - |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | - |
| Комплектація | Диски з драйверами, документація, кабель живлення |
| Порти на задній панелі (системна плата): | 2 x USB 3.2 Gen 2 ports (2 x Type-A ) 4 x USB 2.0 ports (4 x Type-A) 1 x DisplayPort 1 x HDMI® port 1 x Intel® 1Gb Ethernet port 3 x Audio jacks 1 x PS/2 Keyboard/Mouse combo port |
| Порти на задній панелі (відеокарта): | 3 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Порти на передній панелі: | 2xUSB 3.0, 1xUSB 2.0, HD Audio+MIC / Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Вага | 9.46 |
| Додаткова інформація | "Колір: білий Бічна панель: 4мм загартованого скла Вентилятори вбудовані, мм Передня панель: 1x 200 (3pin Fan/+5V 3pin RGB) ARGB Задня панель: 1x120 (3pin Fan/+5V 3pin RGB) ARGB Верхня панель: 2x120 (3pin Fan/+5V 3pin RGB) ARGB На верхній панелі знімний пиловий магнітний фільтр." |
| Габарити | (ШxВxГ), мм 210x440x405 |
| BAREBONE система | не задано |
| Ємність SSD | не задано |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | 2E |
| Гарантія | 36 міс. |
| Графічний чіп | не задано |
| Кількість ядер | не задано |
| Модифікація | не задано |
| Об'єм жорсткого диска | не задано |
| Об'єм оперативної пам'яті | не задано |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | не задано |
| ОС | не задано |
| Процесор | не задано |
| Тип | Десктоп |
| Тип відеоадаптера | не задано |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.