Кріплення стельове для ТВ GEMBIRD CM-70ST-01 32''-70'' Black (до 50 кг )
Регулювання: нахил
поворот
висота
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: +5°/-25°
Кути повороту: ±30°
VESA: 100 × 100
100 × 200
200 × 100
200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 1783 × 450 × 180 мм
Вага: 5.27 кг Колір: чорний
поворот
висота
Сумісність (макс. діагональ): 70"
Максимальне навантаження: 50 кг
Кут нахилу: +5°/-25°
Кути повороту: ±30°
VESA: 100 × 100
100 × 200
200 × 100
200 × 200
300 × 200
300 × 300
400 × 200
400 × 300
400 × 400
Особливості: кабель-менеджмент
Розміри: 1783 × 450 × 180 мм
Вага: 5.27 кг Колір: чорний
| В наявності | Так |
| Тип | Кронштейн |
| Виробник | Gembird |
| Навантаження | До 50 кг |
| Колір | Чорний |
| VESA | max - 400mm x 400mm |
| Тип | Стельове |
| Вага упаковки | 9 кг |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.