Acoustic system Trust Arys PC Soundbar (22946)
Format: & nbsp; 2.0
Total output power: & nbsp; 6 W
Soundbar power: & nbsp; 6 W
Frequency range: & nbsp; 100 ... 20,000 Hz
Connectors: & nbsp; mini-jack 3.5 mm (input)
LAN: & nbsp; no
Wi-Fi: & nbsp; no
Bluetooth: & nbsp; no
Power: & nbsp; DC 5 V
Body material: & nbsp; plastic
Color: & nbsp; black
Soundbar dimensions: & nbsp; 420 & times; 75 x 64 mm
Soundbar weight: & nbsp; 0.59 kg
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Trust |
| Type of | Acoustic system |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Not |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Weight of packing | 0.74 kg |
| Warranty | 24 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.