Ваги торгівельні Grunhelm GSC-150
Ваги торгові GSC-150 Grunhelm Торгові ваги GSC-150 Grunhelm - зручна та практична модель з межею зважування 150 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі або акумулятора, якого вистачає на 100 годин роботи. Ніжки регулюються. Терезами зручно керувати за допомогою клавіш.
| Manufacturer | GRUNHELM |
| В наявності | Так |
| Type of | Libra |
| Display type | Liquid crystal |
| Type of | Trading |
| Indicator color | Gray |
| Screen backlight | There is |
| Weighing limit | 150 kg |
| Readability | 20 g |
| Keyboard type | Membrane |
| Built-in battery | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.