Acoustic system Kisonli AC -9002/23436 Black
Колонки розширюють аудіоможливості домашнього комп'ютера або ноутбука. Слухайте якісний звук через пристрій, що складається із двох динаміків. Колонка для ПК Kisonli AC-9002BT – відмінне рішення для кожного, кому важливо заощадити робочий простір, отримавши якісний та чистий звук. Ця стильна модель стереоколонок чудово підходить як для прослуховування музики, так і для перегляду фільмів. Пристрій сподобається власникам ноутбуків, вбудовані динаміки яких не здатні видати достатню потужність і гучність. Нові технології у виробництві комплектуючих дозволили досягти гарного рівня гучності та чистоти звучання, зберігши при цьому невеликий розмір комп'ютерних колонок. Мають вбудований регулятор гучності. Також у даній моделі є діафрагма за допомогою якої звук стає більш глибоким і насиченим .
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | Kisonli |
| Type of | Acoustic system |
| Colour | The black |
| Nutrition | Network |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 6 W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | Bluetooth |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 6 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.