Floor scales Grunhelm BES-GRA10
Персональні підлогові ваги-пристрій для вимірювання власної ваги. Особливості даних ваг ультратонкий дизайн, корпус виготовлений із загартованого скла і міцного пластику, Максимальна вага вимірювання - 180 кг.
Запуск відбувається натисканням клавіші. Великий рідкокристалічний дисплей відображає результат у вигляді великих, легко читаються цифр. Нейтральна колірна гамма підходить як для чоловіків, так і для жінок.
Функціонал приладу включає в себе зручне сенсорне управління, автоматичне завершення роботи і широкий вибір одиниць виміру (г / кг / фунт / унція). Завдяки використанню унікальної сенсорної технології, вага визначається з точністю до 100 г.
| Manufacturer | GRUNHELM |
| В наявності | Так |
| Type of | Floor scales |
| Robot type | Electronic |
| Purpose | For determining body weight |
| Special features | Automatic on / off |
| Material | Glass |
| LCD | Monochrome |
| Auto power off | There is |
| Maximum weighing weight | 180 kg |
| Gradation | 100 g |
| Power type | 1 x CR2032 |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.