Acoustic system 2E PCS101 RGB 2.0 USB Black (2E-PCS101BK)
Format: 2.0
Total output power: 10W
Soundbar power: 10W
Frequency range: 300...20000Hz
Connectors: mini-jack 3.5 mm (input)
LAN: none
Wi-Fi: none
Bluetooth: none
Power: none
USB
Case material: plastic
Color: black
Soundbar dimensions: 440 × 83 x 88 mm
Total output power: 10W
Soundbar power: 10W
Frequency range: 300...20000Hz
Connectors: mini-jack 3.5 mm (input)
LAN: none
Wi-Fi: none
Bluetooth: none
Power: none
USB
Case material: plastic
Color: black
Soundbar dimensions: 440 × 83 x 88 mm
| В наявності | Так |
| Body material | Plastic |
| Manufacturer | 2E |
| Type of | Acoustic system |
| Display type | Not |
| Total Output Power (RMS) | 10W |
| Sound system | Stereo |
| Built-in equalizer | Not |
| Number of preset stations | Not |
| Media support | mini-jack 3.5 mm |
| Colour | The black |
| Nutrition | From USB |
| Interfaces | Jack 3,5 mm |
| Supported Media | Not |
| Number of channels | 2.0 |
| Disc Playback Modes | Not |
| Karaoke | Not |
| FM tuner | Not |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 12 months |
| Number of channels | 2.0 |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.