IP-камера Starlight DAHUA DH-SD6AL245XA-HNR
Застосування: зовнішнє
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6...4.95
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 3.95...177.7 мм
Кут огляду по горизонталі: 65.7°
Кут огляду по вертикалі: 39.4 °
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -20 ... 90 °
Підсвічування: Laser
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 550 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @50/60 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Тривожні входи/виходи: 7/2
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Харчування: DC, PoE
Макс. споживана потужність: 36 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40...70 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø239.8 × 358 мм
Вага: 6800 г
Форм-фактор: поворотна
Дистанційне керування: PTZ (поворот/нахил/зум)
Роздільна здатність: 2 Мп
Розмір матриці: 1/2.8"
Світлосила: f/1.6...4.95
Світлочутливість: 0.0005 люкс
Тип об'єктива: трансфокальний
Фокусна відстань: 3.95...177.7 мм
Кут огляду по горизонталі: 65.7°
Кут огляду по вертикалі: 39.4 °
Кут панорамування: 360°
Кут нахилу: -20 ... 90 °
Підсвічування: Laser
Орієнтовна робоча дальність підсвічування: 550 м
Роздільна здатність відео: 1920×1080, 1280×960, 1280×720 @50/60 к/сек.
Формат стиснення: H.265+
H.265
H.264+
H.264
MJPEG
Інтерфейс: Fast Ethernet
Відеоаналітика: детектор руху
Технології покращення зображення: 3D DNR (3D придушення шумів)
BLC (компенсація зустрічного засвічення)
HLC (компенсація яскравого засвічення)
Defog
Аудіовхід: 1 вхід
Аудіовиход: 1 вихід
Додаткові порти та роз'єми: RS-485
Тривожні входи/виходи: 7/2
Сирена: відсутня
Локальне сховище: слот для Micro-SD до 256 ГБ
Харчування: DC, PoE
Макс. споживана потужність: 36 Вт
Стандарт захисту: IP67
Діапазон робочих температур: -40...70 °C
Макс. робоча вологість: 95 %
Колір: білий
Розміри: ø239.8 × 358 мм
Вага: 6800 г
| Виробник | DAHUA |
| Тип камери | IP-камера |
| Дозвіл | 2 Мп |
| Тип корпусу | Мініатюрна |
| Тип підключення | Дротове |
| Фокусна відстань | 3.95 – 177.7 мм |
| Формат матриці | 1/2.8" |
| PoE | так |
| Дальність інфрачервоного підсвічування | 550 м |
| Захист | IP67 |
| Колір | Білий |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.