Комп'ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-13700KF/Z790/64/1000F/NVD3080-10/Win11H/ (2E-9403)
| Код Товара | 2E-9403 |
|---|---|
| Назва | Комп’ютер персональний 2E Complex Gaming Intel i7-13700KF, 64Gb, F1TB, NVD3080-10, Z790, GT301, 850W, Win11 |
| Процесор (модель) | Intel® Core™ i7-13700KF |
| Чипсет | Intel® Z790 |
| Оперативна пам"ять (об"єм, тип, тактова частота) | 64 Gb DDR4 3200 |
| Перший диск | SSD 1 Tb NVMe |
| Другий диск | no |
| Відеокарта | GeForce RTX3080 10GB |
| Оптичний привід | no |
| Корпус | GT301/BLK |
| Блок живлення | 850W 80+ Gold |
| Гарантія, міс | 36 |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Система охолодження | ALPHA28BLACK |
| Мережеве підключення (LAN RJ-45), Мбіт/с | 10/100/1000 Ethernet |
| Бездротові інтерфейси (Wi-Fi) | - |
| Бездротові інтерфейси (Bluetooth) | - |
| Комплектація | Диски з драйверами, документація, кабель живлення |
| Порти на задній панелі (системна плата): | 1 x Keyboard / Mouse 1 x DisplayPort 4 x USB 2.0 1 x LAN port 7 x Audio connector 1 x HDMI™ 2 x USB 3.2 Gen 1 5Gbps Type-A 1 x USB 3.2 Gen 2x2 20Gbps Type-C 1 x USB 3.2 Gen 2 10Gbps Type-A |
| Порти на задній панелі (відеокарта): | 3 x DisplayPort 2 x HDMI |
| Порти на передній панелі: | 2xUSB 3.1 Gen 1, HD Audio+MIC / Power, Reset, Power LED, HDD LED |
| Вага | 13.26 |
| Додаткова інформація | Bстановлених вентиляторів: 4 шт Задня панель: 120 /(попередньо встановлений) Передня панель: 3 x 120 /(попередньо встановлені ARGB) |
| Габарити | 426 x 214 x 482 mm (L x W x H) |
| BAREBONE система | не задано |
| Ємність SSD | не задано |
| Інтерфейси і підключення | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Виробник | 2E |
| Гарантія | 36 міс. |
| Графічний чіп | не задано |
| Кількість ядер | не задано |
| Модифікація | не задано |
| Об'єм жорсткого диска | не задано |
| Об'єм оперативної пам'яті | не задано |
| Об'єм пам'яті відеоадаптера | не задано |
| ОС | не задано |
| Процесор | не задано |
| Тип | Десктоп |
| Тип відеоадаптера | не задано |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.