Вентилятор TITAN TFD-6010HH12C
Розміри: 60×60×10 мм
Швидкість обертання: 4800 об/хв
Потік повітря: 20.18 CFM
Рівень шуму: 36 дБ
Управління швидкістю вентилятора: ні
Роз'єми підключення: 3-pin
Тип підшипника: Ball
Підсвічування: відсутнє
Кількість у комплекті: 1 шт.
Швидкість обертання: 4800 об/хв
Потік повітря: 20.18 CFM
Рівень шуму: 36 дБ
Управління швидкістю вентилятора: ні
Роз'єми підключення: 3-pin
Тип підшипника: Ball
Підсвічування: відсутнє
Кількість у комплекті: 1 шт.
| Тип роз'єму підключення | 3pin |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість вентиляторів | 1 |
| Діаметр вентиляторів | 60 мм |
| Повітрянний струм | 20.18 CFM |
| Розмір | 60 х 60 х 10 мм |
| Рівень шуму | 36dB |
| Колір підсвічування | ні |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Titan |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 60 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 4800 |
| Тип підшипника | Кочення |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 36 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.