Монітор GIGABYTE GS27FA Gaming Monitor
Остання модель для вашої ігрової системи
Роль монітора в ігровому процесі часто недооцінюють. Насправді монітори утворюють ефект об'єднання та забезпечують найкращу продуктивність усіх комплектуючих ПК. Ігрові монітори GIGABYTE мають високі технічні характеристики та якість, що дозволяє користувачам насолоджуватися висококласною продуктивністю без зайвих витрат.
Частота оновлення 165 Гц
Висока роздільна здатність та максимальна частота оновлення екрану забезпечують високу якість відтворення контенту та комфортне сприйняття ігрового процесу!
Швидкодія
Технологія SuperSpeed IPS дозволяє скоротити час відгуку до 1 мс на тлі чудового кольору, характерного для IPS-матриць! Висока роздільна здатність та максимальна частота оновлення екрану, забезпечують високу якість відтворення контенту та комфортне сприйняття ігрового процесу!
Простота та стиль
Акуратне виконання всіх елементів та суворі обводи каркасу – симбіоз сучасного стилю та розумного аскетизму в дизайні ігрової серії моніторів Gigabyte, міцна конструкція стійки та основи, матове оздоблення корпусу, затребуваний функціонал та вражаючі характеристики.
Віджет OSD
Ексклюзивний помічник Gigabyte OSD Sidekick дозволить оперативно налаштувати параметри дисплея за допомогою клавіатури та миші. Користувач зможе швидко відрегулювати всі ключові налаштування дисплея, не вдаючись до кнопок на моніторі.
Лічильник
Лічильник допоможе Вам швидше розрахувати час у грі.
Таймер
Таймер на екрані допоможе гравцеві впевнено контролювати інтервали часу в ігрових епізодах.
Перехрестя
Ця функція допоможе Вам налаштувати перехрестя прицілу, тим самим дозволивши покращити навички стрілянини.
Ергономічний дизайн
Монітор GIGABYTE GS27F Gaming оснащено підставкою з широким діапазоном регулювання нахилу.
| В наявності | Так |
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | CrossHair |
| Update frequency | 180 Hz |
| Built-in speakers | Not |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | Gigabyte |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 27 |
| Screen resolution | 1920s 1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 27-28" |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.