Монітор iiyama XU2293HSU-B7
Монітор XU2293HSU-B7 від компанії iiyama з діагоналлю 21.5" дюйма, IPS-матрицею та роздільною здатністю Full HD, яка надасть картинці максимальну чіткість та реалістичність. Завдяки широким кутам огляду та високій графічній контрастності за таким монітором можна працювати, грати чи дивитись фільми. Ця модель оснащена сучасними та необхідними технологіями: Flicker Free відповідає за зменшення мерехтіння екрана, Adaptive Sync забезпечить максимально плавну картинку, навіть у динамічних сценах гри.
Вбудовані динаміки по 2 Вт кожен дозволять насолоджуватися хорошим звуком. З інтерфейсів наявні USB, DisplayPort та HDMi, які дозволять підключати пристрій до джерела відеосигналу або з'єднувати між собою ідентичні монітори, для створення мультимоніторної конструкції.
Дизайн виробу сучасний та універсальний, виконаний у чорному кольорі. Кут нахилу чи висоту монітора можна змінювати під власні потреби та вподобання. Також можна змінювати альбомне положення на книжне. Підставка класична та досить стійка. Завдяки наявному кріпленню VESA монітор можна підвішувати на стіну, що зможе значно зекономити простір в кімнаті.
| Screen surface | Matt |
| Interfaces and Connections | 1 x H eadphone |
| Viewing angles (horiz. / vertical .) | 178/178 |
| Position adjustment | Tilt adjustment |
| Monitor Type | Frameless |
| Brightness | 300 cd/m 2 |
| Image Enhancement Technologies | Flicker-Free |
| Update frequency | 100 Hz |
| Built-in speakers | There is |
| В наявності | Так |
| Modification | ні |
| Type of | Monitor |
| Manufacturer | IIYAMA |
| Weight of packing | 9 kg |
| Warranty | 36 months |
| Colour | The black |
| Aspect ratio | 16:9 |
| Monitor diagonal | 21,5 |
| Screen resolution | 1920s 1080 |
| Matrix type | IPS |
| Screen size, inches | 21-22" |
| Backlight | LED (led backlight) |
* Characteristics, delivery and appearance of the product may differ from those indicated and / or may be changed by the manufacturer without reflection of the product in the card.