Кулер для корпуса Xilence XF038
Xilence Casefan RedWing XF038 – 92-міліметровий корпусний кулер. Працює досить тихо – на рівні 21 дБ. Швидкість обертання становить 1500 об/хв. Коштує дешево, що робить його доступним рішенням для будь-якого користувача.
В інтернет-магазині Exe.ua такий кулер має ціну на 10-20% нижчу, ніж в інших фірмах. І у нас можна купити його, оформивши покупку з будь-якого міста України .
| В наявності | Так |
| Колір підсвічування | ні |
| Тип роз'єму підключення | 3pin / Molex |
| Матеріал | Пластик |
| Розмір | 92 х 92 х 25 мм |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | Xilence |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 92 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 1500 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 21 |
| Розміри, мм | 92 х 92 х 25 мм |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.