Об'єктив Nikon 8-15mm f/3.5-4.5E ED AF-S FISHEYE (JAA831DA)
Об'єктив Nikon 8-15mm f/3.5-4.5E ED AF-S FISHEYE - творчі можливості ефекту «риб'яче око» та універсальність зуму.
Кут зору 180° при виборі 8-міліметрової межі діапазону фокусних відстаней.
Повномасштабний кадр з кутом зору 180 ° по діагоналі при виборі 15-міліметрової межі діапазону фокусних відстаней.
Ви отримаєте чудові зображення з високою роздільною здатністю і різким промальовуванням всіх ділянок кадру навіть при зйомці з максимально відкритою діафрагмою f/3,5.
3 елементи зі скла з наднизьким розсіюванням зводять до мінімуму ймовірність появи кольорової окантовки через поперечну хром.
2 асферичних елементи об'єктива істотно зменшують різні види аберації. Нанокристалічне покриття Nano Crystal Coat від Nikon практично усуває двоїння зображення і відблиски по всьому кадру. Мінімальна відстань фокусування і коефіцієнт збільшення 0,34 дозволяють знімати об'єкти на відстані. есшумний ультразвуковий мотор (SWM) від Nikon забезпечує надшвидке та безшумне автофокусування з можливістю моментального переходу в ручний режим.
Міцна конструкція буде надійно працювати навіть у несприятливих погодних умовах. .
| В наявності | Так |
| Виробник | Nikon |
| Тип | Об'єктив |
| Тип байонету | Nikon AF-S |
| Вага | 485 г |
| Кількість пелюсток діафрагми | 7 |
| Найменша фокусна відстань | 8 мм |
| Максимальна діафрагма | f/3.5 |
| Зміна фокусної відстані | Зум-об'єктиви |
| Тип | Ширококутові |
| Діаметр фільтра | 77 мм |
| Стабілізація | Без стабілізації зображення |
| Вага упаковки | 0.95 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.