Повітряне охолодження для корпусу NZXT, (3x 140 mm) TRIPLE PACK (RF-AR140-T1)
140-міліметрові світлодіодні вентилятори RGB з цифровим керуванням для підключення до HUE+
Розроблений для інтеграції з HUE+, вентилятор Aer RGB забезпечує оптимальний повітряний потік та розширені налаштування освітлення. Ланцюг до п'яти вентиляторів при підключенні до HUE+ для різних режимів освітлення, які працюють в ідеальній гармонії. Вибирайте та змінюйте більше 10 світлових ефектів за допомогою програмного інтерфейсу CAM. Вентилятори Aer RGB оснащені рідкокристалічними динамічними підшипниками та крилоподібними лопатями, які забезпечують підвищену продуктивність та мінімізують рівень шуму. .
Розроблений для інтеграції з HUE+, вентилятор Aer RGB забезпечує оптимальний повітряний потік та розширені налаштування освітлення. Ланцюг до п'яти вентиляторів при підключенні до HUE+ для різних режимів освітлення, які працюють в ідеальній гармонії. Вибирайте та змінюйте більше 10 світлових ефектів за допомогою програмного інтерфейсу CAM. Вентилятори Aer RGB оснащені рідкокристалічними динамічними підшипниками та крилоподібними лопатями, які забезпечують підвищену продуктивність та мінімізують рівень шуму. .
| Рівень шуму | 33dB |
| Колір підсвічування | Різні варіанти |
| Максимальна швидкість обертання вентиляторів | 1500RPM |
| Тип роз'єму підключення | 4pin |
| Кількість вентиляторів | 3 |
| Діаметр вентиляторів | 140 мм |
| Розмір | 140 х 140 х 25 мм |
| Тип підшипника | HDB (гідродинамічний) |
| Основні характеристики | |
| Тип | Вентилятор |
| Виробник | NZXT |
| Призначення | Для корпусу |
| Розмір вентилятора, мм | 140 |
| Частота обертання вентилятора, об / хв | 500 - 1500 |
| Тип підшипника | Гідродинамічний |
| Максимальний рівень шуму, дБ | 33 |
| Додатково | |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | |
| Гарантія | 12 міс. |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.