Монітор PHILIPS B-Line 245B1/00
Модель: B-Line 245B1/00
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 540 × 323 × 51 мм
Розміри: 540 × 501 × 205 мм
Вага (без підставки): 3.2 кг Вага: 4.78 кг Колір рамки: чорний
Діагональ екрану: 23.8"
Максимальна роздільна здатність: 2560 × 1440
Співвідношення сторін: 16:9 Тип матриці: IPS Час відгуку: 4 мс Поверхня екрану: матова Тип підсвічування : WLED
Яскравість дисплея: 250 кд/м²
Контрастність: 1000 :1
Динамічна контрастність: 50000000 :1
Максимальна кількість кольорів:&n ;16.7 млн.
Кут огляду горизонтальний: 178 °
Кут огляду вертикальний: 178 °
Частота горизонтальної розгортки: 30...114 кГц
Частота вертикальної розгортки: 48...75 Гц
Частота оновлення: 75 Гц
Відеороз'єми: 1 × DVI
1 × DisplayPort
1 × HDMI
Аудіороз'єми: вихід
USB-хаб: 4 × USB 3.1
Вбудовані колонки: 2 × 1 Вт
Ергономіка: орієнтація пейзаж/портрет (Pivot)
регулювання по висоті
Кут нахилу: -5...35 °
Кріплення на стіну (VESA ): 100 × 100 мм Енергоспоживання (стандарт): 16 Вт Енергоспоживання (очікування): 0.3 Вт Розміри (без підставки): 540 × 323 × 51 мм
Розміри: 540 × 501 × 205 мм
Вага (без підставки): 3.2 кг Вага: 4.78 кг Колір рамки: чорний
| Вбудовані колонки | Є |
| В наявності | Так |
| Поверхня екрану | Матова |
| Інтерфейси і підключення | 1 х DVI-D |
| Кути огляду (гориз./вертик) .) | 178/178 |
| Регулювання положення | Поворот монітора (Swivel) |
| Тип монітора | Професійний |
| VESA | 100mm x 100mm |
| Яскравість | 250 кд/м 2 |
| Технології покращення зображення | не задано |
| Частота поновлення | 75 Гц |
| Модифікація | 245B1/00 |
| Тип | Монітор |
| Виробник | Philips |
| HDMI | так |
| VGA | ні |
| DVI | так |
| DisplayPort | так |
| Web-камера | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Колір | Чорний |
| Для геймерів | ні |
| Співвідношення сторін | 16:9 |
| Діагональ монітора | 23,8 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1440 |
| Тип матриці | IPS/S-IPS |
| Діагональ екрану, дюймів | 23-23,8" |
| Підсвічування | WLED (світлодіодна підсвітка) |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.