Розетка VIDEX BINERA IP65 зовнішня 1ая із заземленням сірка (VF-BNW21G-G)
Розетка VIDEX BINERA - це досконала конструкція, матеріали якої забезпечують тривалий термін експлуатації і здатні витримувати критичні температури, гарантуючи безпеку. Універсальний і досконалий дизайн додасть вишуканості і комфорту будь-якому приміщенню.
| Особенности | С крышкой |
| Напряжение | 250 V |
| Размеры | 64мм х 74мм х 50,3мм |
| Тип | Із заземленням |
| Тип монтажа | Накладной |
| Сила тока | 16А |
| Серия | BINERA |
| Степень защиты | IP65 |
| Толщина кабеля | 0.2-2.5 мм |
| Заземление | + |
| Количество во внутреннем коробе | 10шт |
| Материалы | Полипропилен, полиамид, поликарбонат, железо, латунь, серебро |
| Количество в коробе | 100шт |
| Артикул | VF-BNW21G-G |
| RJ-12 | не задано |
| RJ-45 | не задано |
| Вага упаковки | 9 г |
| Вид захисту | не задано |
| Виробник | VIDEX |
| Кількість портів | не задано |
| Категорія | не задано |
| Тип | Розетка |
| Тип установки | не задано |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.