Дротова клавіатура (англ .) LOGITECH K120 OEM Black ENG (920-002479)
| & nbsp; td> | & nbsp; td> tr> |
| Обсяг td> | 2256 куб. см. td> tr> |
| Вага td> | 680 грам td> tr> |
| 470 мм td> tr> | |
| Ширина td> | 160 мм td> tr> |
| Висота td> | 30 мм |
| Виробник | Logitech |
| Тип | Клавіатура |
| Для геймерів | ні |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 24 міс. |
| Підключення | Дротове |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.
З цим товаром також купують
Карта-перехідник для карт опцій 3 слота), KX-TDA0190XJ,, Опції для міні-АТС
Арт: KX-TDA0190XJ
Код: 24116
Кабель UTP кат.5е, LSZH, 4-пари, 305m, 39-504-5E,, Вита пара PowerCat 5e
Арт: 39-504-5E
Код: 30585
Доставка
Способи доставки:
Оплата
Способи оплати:
Гарантія, Обмін/повернення
Гарантійне обслуговування надає виробник, його термін вказаний в талоні і на сайті. Гарантійний період може безпосередньо від виробника і діє протягом всього часу. Відмовляють в гарантійному обслуговуванні тільки в тому випадку, якщо товар був пошкоджений або поломка сталася з вини користувача.
Якщо гарантійний талон не йде в комплекті з інструкцією, його видає магазин. Представництва компаній виробників в Україні беруть на себе відповідальність за гарантійне обслуговування.
Після закінчення терміну гарантії фахівці сервісного центру exe.ua готові допомогти з ремонтом і обслуговуванням будь-якої техніки.
Згідно із законодавством покупець має право повернути товар без вказівки причини протягом 14 днів, але в цьому випадку він повинен бути не використаний, збережені всі документи і упаковка до нього. Кияни зможуть приїхати за адресою вул. Ризька 8А, БЦ «Фарго», оф. 106 з понеділка по п'ятницю. Час роботи з 12:00 до 18:00. При собі мати чек на покупку і посвідчення особи. Для жителів інших міст можливий обмін, сервіс і повернення за допомогою пересилання на «Нову пошту» в посилку необхідно вкласти скан копію гарантійного талона.