Акустична система Kisonli AС -9002/23436 Black
Колонки розширюють аудіоможливості домашнього комп'ютера або ноутбука. Слухайте якісний звук через пристрій, що складається із двох динаміків. Колонка для ПК Kisonli AC-9002BT – відмінне рішення для кожного, кому важливо заощадити робочий простір, отримавши якісний та чистий звук. Ця стильна модель стереоколонок чудово підходить як для прослуховування музики, так і для перегляду фільмів. Пристрій сподобається власникам ноутбуків, вбудовані динаміки яких не здатні видати достатню потужність і гучність. Нові технології у виробництві комплектуючих дозволили досягти гарного рівня гучності та чистоти звучання, зберігши при цьому невеликий розмір комп'ютерних колонок. Мають вбудований регулятор гучності. Також у даній моделі є діафрагма за допомогою якої звук стає більш глибоким і насиченим .
| В наявності | Так |
| Матеріал корпусу | Пластик |
| Виробник | Kisonli |
| Тип | Акустична система |
| Колір | Чорний |
| Харчування | Мережа |
| Інтерфейси | Jack 3,5 мм |
| Підтримувані медіа-носії | ні |
| Кількість каналів | 2.0 |
| Режими відтворення дисків | ні |
| Караоке | ні |
| FM-тюнер | ні |
| Тип дисплея | ні |
| Загальна вихідна потужність (RMS) | 6 Вт |
| Звукова система | Стерео |
| Вбудований еквалайзер | ні |
| Кількість встановлених станцій | ні |
| Підтримка носіїв | Bluetooth |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Гарантія | 6 міс. |
| Кількість каналів | 2.0 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.