Кабель UTP кат.6, LSZH, 4-пари, 500m Molex Premise Networks CAA-00325
Кабель PowerCat 6 U / UTP
Четирехпарний кабель PowerCat 6 призначений для використання в високошвидкісних системах передачі даних. До складу конструкції кабелю введений сепаратор, який розділяє окремі кручені пари, що покращує такі його параметри як NEXT і ELFEXT. Кабель поставляється в варіантах виконання зовнішньої оболонки з полівінілхлориду або негорючого малодимние Безгалогенні компаунда LSOH.
| Тип оболонки | LSZH |
| Категорія | категорія 6 |
| Тип виконання | неекранована |
| Кількість в бухті | 500м |
| Обсяг | 40000 куб. см. |
| вага | 15000 грам |
| довжина | 400 мм |
| Ширина | 400 мм |
| Висота | 250 мм |
| В наявності | Так |
| Виробник | Molex |
| Тип | Кабель |
| Вид захисту | UTP |
| Категорія | cat 6 |
| Вага упаковки | 9 кг |
| Довжина (м) | 500 |
* Характеристики, комплект поставки та зовнішній вигляд товару можуть відрізнятися від зазначених і/або можуть бути змінені виробником без відображення в картці товару.